Luxusní dekorativní povrchy stěn

       

Povrchy stěn v interiéru bytu či domu se nemusí jen malovat, i když výmalba je klasickou úpravou a patrně nikdy nevyjde z módy.

Existují také různé dekorativní povrchy stěn, díky nimž získá Váš interiér styl a naprostou originálnost. Nejnovější trendy v bytovém designu využívají pokrokové dekorativní povrchy stěn, od moderních povrchů v minimalistickém a industriálním stylu, přes hladké mramorové stěny až k přírodním strukturám. Pomocí speciálních technik lze vytvořit opravdu efektní dekorativní povrchy stěn v jakékoliv barvě, dekoru a struktuře. Ať už jste milovníky okázalého luxusu nebo minimalistického stylu, je tu pro Vás připravena nabídka společnosti Kubistav - design! 

Zařizujete-li nový interiér nebo máte v úmyslu ho efektně modernizovat, pak jistě také přemýšlíte o tom, jaký povrch by měly získat jeho stěny. Váháte nad dekorativní povrchovou úpravou stěn ve Vašem interiéru? Víte, že dobám, kdy interiéru dominovaly hladké a bílé stěny, již odzvonilo a toužíte po tom, získat dekorativní povrchy stěn, které budou vyjadřovat Váš styl a osobnost? 

Ochotně Vás seznámíme s možnostmi současných technologií a navrhneme vám dekorativní povrchy stěn interiéru tak, aby odpovídaly vašim představám a požadavkům. Nabízíme nové nápady při dekorativních úpravách povrchů stěn interiérů od standardního až po vysoce luxusní provedení. 

Dokážeme proměnit obyčejný interiér v originální umělecké dílo, které Vás překvapí.

Co umíme? 

Dekorativní povrchy stěn realizujeme pomocí různých speciálních malířských technik a štukatérkých prací, aplikací různých luxusních stěrek, maleb, tapet, imitací betonu,    hlazených omítek a dalších technologií i materiálů jako benátské štuky. 

Dekorativní povrchy stěn – nejoblíbenější techniky 

Benátské štuky - dekorativní povrchy stěn interiérů z benátského štuku realizujeme pomocí speciální štukatérské techniky, jejíž pomocí dokážeme vytvořit naprosto hladký bezespárový povrch, který je téměř nerozeznatelný od přírodního mramoru. Jedná se o prodyšný, paropropustný a voděodolný povrch, který lze využít i ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny, sauny, wellness centra, bazény atd.

Travertino Romano - dekorativní povrchy stěn z tohoto materiálu dokážou výborně imitovat různé kamenné povrchy (pískovec, přírodní kámen, láva). Díky jedinečnému vzhledu se výborně hodí zejména pro vytváření dekorativních efektů v historických objektech nebo selských staveních.

Perleťové a saténové malby - tyto speciální interiérové barvy nabízejí při použití na dekorativní povrchy stěn jedinečné textury a světelné efekty. Střídáním různě kontrastních matových a lesklých ploch lze napodobit vzácné hedvábné tapety používané v období evropské renesance.

Imitace pohledového betonu - tenkovrstvá cementová dekorační stěrka dokonale imituje pohledový beton, vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled. Je použitelná ve vnitřním i vnějším prostředí a lze ji aplikovat téměř na jakýkoliv povrch. Její provedení může být hrubé nebo hladké a konečné barevné tónování může být v jakémkoliv barevném odstínu.

Plastické efekty - díky plastickým stěrkám a speciálním technikám lze pomocí hladítek, mořských hub, štětců, válečků a špachtlí vyrobit různé 3D plastické dekorativní povrchy stěn, které budou dokonale imitovat různé přírodní materiály, např. dřevo nebo stavební kvádry.

Dekorativní povrchy stěn – nabídka naší společnosti 

Dekorativní povrchy stěn Vám vždy nejdříve představíme, poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu, odstínu i s technikou provedení. S vysokou řemeslnou precizností dekorativní povrchy stěn následně zrealizujeme. Rádi Vám zpracujeme individuální návrh pro dekorativní povrchy stěn Vašeho interiéru, tak aby ladily s celkovou koncepcí interiéru, a budeme vždy respektovat Vámi stanovený rozpočet.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost a splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.