Nejmodernější technologie výmalby - AIRLESS

Nejvhodnější metoda nanesení barev po aplikaci sádrových omítek.

Airless spraying neboli bezvzduchové stříkání je stříkací technika, která nemá nic společného se zažitými malířskými pumpami,kdy většina stříkaného materiálu skončila na zemi. Jedná se o stříkání za vysokého tlaku (až 200 atmosfér), kdy je barva natlakovaná profesionálním stříkacím zařízením německého výrobce do pistole a stříkána přes trysku s minimálním prostřikem. Použitím správné trysky je možné aplikovat veškeré malířské materiály, od maleb až po laky a impregnační prostředky.

Hlavní výhody proti klasickým metodám malování:

  • větší nanesená vrstva materiálu při nástřiku umožňuje malování pouze v jedné vrstvě
  • rychlé malování velkých ploch
  • nižší spotřeba materiálu (barvy, laky, nátěry) proti ostatním technikám, včetně stříkacích za použití vzduchu
  • rychlé nátěry špatně dostupných míst
  • perfektní povrchy – žádné bubliny a deformace v povrchové vrstvě

Použití Airless stříkání

Bezvzduchové stříkání je ideální pro větší plochy, při malování skladů, velkých hal, nástřiku ocelových konstrukcí, nátěru střech a podlah.

Při malování průmyslových hal a skladů je rychlost nástřiku proti běžným metodám i víc než deseti násobná a velmi výrazně snižuje doby výpadku výroby nebo využití malovaných objektů.

Podobně je Airless technologie velmi dobře využitelná při nové výstavbě před položením podlah a montáží vestavného nábytku, kdy je možné vymalovat několik bytových jednotek nebo kanceláří denně.

Jsme schopni denně vymalovat přes 1.000 m2.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting